У виробництві напівпровідникових приладів, до яких відносяться сонячні батареї (фотоелектричні перетворювачі, чи скорочено ФЕП), якість по-вітря робочої зони (клас чистоти, точність та стабільність підтримання темпе-ратури та вологості) відіграє надзвичайно велику роль. Засміченість повітря на деяких технологічних ділянках призводить до падіння ККД продукції, що ви-кликає падіння ринкової вартості цієї продукції і навіть до виходу необоротно-го браку.

МОДЕРНІЗАЦІЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОНДИЦІО-НУВАННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ЦЕХУ З ВИРОБНИЦТВА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ Король С.В., к.т.н., асистент, Бабій А.Б., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.