У виробництві напівпровідникових приладів, до яких відносяться сонячні батареї (фотоелектричні перетворювачі, чи скорочено ФЕП), якість по-вітря робочої зони (клас чистоти, точність та стабільність підтримання темпе-ратури та вологості) відіграє надзвичайно велику роль. Засміченість повітря на деяких технологічних ділянках призводить до падіння ККД продукції, що ви-кликає падіння ринкової вартості цієї продукції і навіть до виходу необоротно-го браку.

МОДЕРНІЗАЦІЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОНДИЦІО-НУВАННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ЦЕХУ З ВИРОБНИЦТВА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ Король С.В., к.т.н., асистент, Бабій А.Б., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування