Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку Макарчук О.М. бакалавр

Використання автомобілів із ДВС як основного засобу пересування, привело світ до проблеми забруднення навколишнього середовища. За даними ООН, в 2004 році, частка викидів СО2 в навколишнє середовища автомобілями складала 22%, і на сьогодні вона невпинно зростає. На додачу до цього, ціна на паливо постійно піднімається і поступово перетворює автомобіль із зручного та дешевого транспортного засобу в дорогу розкіш. Економічно розвинені країни, такі як США, ЕС, Японія, Китай, першими побачили таку тенденцію до транспортної та екологічної кризи. Вже зараз вони вживають заходів до її вирішення. У результаті їхніх старань, побачив світ гібридний авто Toyota Prius, електромобілі: Tesla Roadster, Subaru R1e, GM Chevrolet Volt, Chery S18 та інші. На основі прогнозів експертів MIT, Boston Consulting Group, Frost&Sullivan, в 2010 році на світовому ринку буде представлено 100 тис. нових електромобілів, в 2011 – 600 тис., а в 2015 – більше мільйона. Вже сьогодні автозаправні станції комплектуються розетками напругою 400В для підзарядки електромобілів.

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку Макарчук О.М. бакалавр(pdf)

СтатистикаНавчальний рік 2015/2016


Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

ОголошенняEN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування

Партнери