АВТОМАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЙОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ В СИСТЕМАХ ТЕПЛОАКУМУЛЯЦІЙНОГО ЕЛЕКТРООБІГРІВУ А.А. Березюк, бакалавр, О.Ю.Савич, бакалавр

АВТОМАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЙОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ В СИСТЕМАХ ТЕПЛОАКУМУЛЯЦІЙНОГО ЕЛЕКТРООБІГРІВУ

АВТОМАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЙОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ В СИСТЕМАХ ТЕПЛОАКУМУЛЯЦІЙНОГО ЕЛЕКТРООБІГРІВУ А.А. Березюк, бакалавр, О.Ю.Савич, бакалавр

Для підвищення ефективності, системи електрообігріву обладнують системами автоматичного керування (САК). Установлення САК в системах теплоакумуляційного електрообігріву дозволяє знизити витрати електричної енергії і при цьому підтримувати задані параметри температури в обслуговуючих приміщеннях.

В даній роботі запропонована методика підбору коефіцієнтів регулятора на стадії проектування САК, що враховує характеристики приміщення та систем обігріву. Розглянемо модель САК для системи теплоакумуляційного електрообігріву.

АВТО-МАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЙОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ В СИСТЕМАХ ТЕПЛОАКУМУЛЯЦІЙНОГО ЕЛЕКТРООБІГРІВУ А.А. Березюк, бакалавр, О.Ю.Савич, бакалавр (pdf)

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2018/2019 навчального року


Всього навчається: 166,
з них на бюджеті: 160.
Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

ОголошенняЗвертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.

Партнери