В сучасному світі дуже гостро постає проблема використання енергозберігаючих технологій . Вчені всіх країн світу ставлять перед собою завдання зменшити витрати енергії й при цьому зберегти продуктивність, розроблених ними пристроїв та установок. Не обійшла ця тенденція й галузь водопостачання. Поряд з використанням регульованих електроприводів для водопостачання та водовідведення науковцями були розроблені та впроваджені системи на основі нейропредикторів, призначених для короткострокового прогнозування навантаження в системах водопостачання.

ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОННИХ ПРЕДИКТОРІВ В СИСТЕМАХ ВОДОПОСТАЧАННЯ Пушкар М.В., магістрант, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.