В сучасному світі дуже гостро постає проблема використання енергозберігаючих технологій . Вчені всіх країн світу ставлять перед собою завдання зменшити витрати енергії й при цьому зберегти продуктивність, розроблених ними пристроїв та установок. Не обійшла ця тенденція й галузь водопостачання. Поряд з використанням регульованих електроприводів для водопостачання та водовідведення науковцями були розроблені та впроваджені системи на основі нейропредикторів, призначених для короткострокового прогнозування навантаження в системах водопостачання.

ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОННИХ ПРЕДИКТОРІВ В СИСТЕМАХ ВОДОПОСТАЧАННЯ Пушкар М.В., магістрант, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.