Крокові двигуни вже давно та успішно застосовуються в найрізноманітніших приладах. Їх можна зустріти в дисководах, принтерах, сканерах, факсах, а також у різноманітному промисловому і спеціальному обладнанні. В даний час висукається велика кількість різних типів крокових двигунів. Однак, правильно вибрати тип двигуна – лише півсправи. Не менш важливим є правильно обрана схема драйверу та алгоритм його роботи, який найчастіше визначається програмою мікроконтролера. Метою даної статті є розробка недорогої системи керування для крокового двигуна на базі мікроконтролера та персонального комп’ютера, а також практична реалізація і перевірка працездатності даної системи.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ КРОКОВИМ ДВИГУНОМ НА БАЗІ МІКРОКОНТРОЛЕРА ТА ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМПЬЮТЕРА Димко С.С., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.