Крокові двигуни вже давно та успішно застосовуються в найрізноманітніших приладах. Їх можна зустріти в дисководах, принтерах, сканерах, факсах, а також у різноманітному промисловому і спеціальному обладнанні. В даний час висукається велика кількість різних типів крокових двигунів. Однак, правильно вибрати тип двигуна – лише півсправи. Не менш важливим є правильно обрана схема драйверу та алгоритм його роботи, який найчастіше визначається програмою мікроконтролера. Метою даної статті є розробка недорогої системи керування для крокового двигуна на базі мікроконтролера та персонального комп’ютера, а також практична реалізація і перевірка працездатності даної системи.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ КРОКОВИМ ДВИГУНОМ НА БАЗІ МІКРОКОНТРОЛЕРА ТА ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМПЬЮТЕРА Димко С.С., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.