СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КУТОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Пєтухова Д.І., студентка

В даній роботі буде розглянуто синтез оптимального регулятора кутового положення літального апарату методом динамічного програмування (Беллмана-Ляпунова). Буде сформульований закон оптимального керування з урахуванням неквадратичного критерію оптимальності. В ході дослідження будуть промодельовані перехідні процеси, що виникають в контурі за даного закону керування.

Математична модель, де h лінеарезована модельвиконавчогооргану h. Проаналізувавши початкові умови бачимо, що керуючий сигнал залежить від трьох змінних. Ця умова значно ускладнює розрахунок. Тому зменшення громіздкості розрахунків понизимо порядок передаточної функції наступним чином: введемо зворотній зв’язок за контуром сервоприводу. Таким чином отримаємо:

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КУТОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ЛІ-ТАЛЬНОГО АПАРАТУ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Пєтухова Д.І., студентка(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.