Однією з актуальних проблем промисловості, а також різноманітних галузей народного господарства є транспортування рідини з максимальною ефективністю.

Тому побудова САР продуктивності має важливе значення. Зазвичай такі системи здійснюють автоматичне регулювання напору або продуктивності. Для реалізації цих систем використовують різноманітні датчики, які мають значну вартість, тому досить широке застосування знайшли непрямі методи вимірювання необхідних величин – наприклад за допомогою нейронних мереж, які дозволяють робити необхідні вимірювання досить точно.

ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ НАСОСНОЇ УСТАНОВКИ З ЧАСТОТНО РЕГУЛЬОВАНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ТА НЕЙРОННОЮ МЕРЕЖЕЮ Теряєв В.І., к.т.н., доцент, Бур’ян С.О., асистент, Брус М.І., студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.