Постановка задачі імітаційного моделювання електропривода представляється наступним чином. Необхідно змоделювати систему “силовий перетворювач-двигун постійного струму” в пакеті Matlab 6.5 за допомогою блоків бібліотеки SimPowerSystems, а також основної бібліотеки Simulink на основі параметрів реальної працездатної системи. За допомогою цієї моделі можна не тільки імітувати роботу системи у просторі часу, але й виконати при необхідності аналіз. Перевагою SimPowerSystems (надалі скорочено-SPS) є можливість сполучати методи імітаційного й структурного моделювання, що на відміну від пакетів схемотехнічного моделювання , дозволяє не тільки значно спростити модель, а також підвищити її продуктивність і швидкодію.

ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПО СИСТЕМІ “СИЛОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ-ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ” Островерхов М.Я., доцент; Білецький О.О., бакалавр(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.