Вимоги до продукції прокатного виробництва підвищуються основними споживачами прокату, що зв’язано з ефективним використанням матеріальних, енергетичних, природних, трудових і фінансових ресурсів. Найважливішою задачею прокатного виробництва є підвищення якості кінцевого продукту. Поперечне зміщення штаби відносно осі агрегатів прокатного стану, в тому числі відносно осі прокатки, під дією збурень призводить до погіршення профілю та форми штаби внаслідок зміни умов деформації у валках клітей, а також обумовлює порушення режимів роботи агрегатів прокатного стану, тому керування положенням штаби по осі агрегатів тобто її центрування є важливою задачею. Для її вирішення запропоновано новий метод керування положенням штаби на основі безконтактних виконавчих пристроїв (БВП).

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПОЛОЖЕННЯМ ШТАБИ ПРОКАТУ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗКОНТАКТНИХ ВИКОНАВЧИХ ПРИСТРОЇВ Островерхов М. Я., доц.; Філоменко А. А., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.