Вимоги до продукції прокатного виробництва підвищуються основними споживачами прокату, що зв’язано з ефективним використанням матеріальних, енергетичних, природних, трудових і фінансових ресурсів. Найважливішою задачею прокатного виробництва є підвищення якості кінцевого продукту. Поперечне зміщення штаби відносно осі агрегатів прокатного стану, в тому числі відносно осі прокатки, під дією збурень призводить до погіршення профілю та форми штаби внаслідок зміни умов деформації у валках клітей, а також обумовлює порушення режимів роботи агрегатів прокатного стану, тому керування положенням штаби по осі агрегатів тобто її центрування є важливою задачею. Для її вирішення запропоновано новий метод керування положенням штаби на основі безконтактних виконавчих пристроїв (БВП).

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПОЛОЖЕННЯМ ШТАБИ ПРОКАТУ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗКОНТАКТНИХ ВИКОНАВЧИХ ПРИСТРОЇВ Островерхов М. Я., доц.; Філоменко А. А., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.