БЕЗКОЛІСНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ НА ОСНОВІ ДВОКОНТУРНОЇ МАГНІТНОЇ ПІДВІСКИ Бондаренко М.М., доцент; Гусак М.Ю., студент

БЕЗКОЛІСНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ НА ОСНОВІ ДВОКОНТУРНОЇ МАГНІТНОЇ ПІДВІСКИ

На даний час у багатьох провідних країнах світу розробляються нові перспективні види транспорту, до яких відноситься і безколісний транспорт, який може використовуватися головним чином для швидкісного наземного повідомлення, наприклад, у міських транспортних системах.

Безколісний спосіб руху можна здійснити гідродинамічним способом (створенням повітряної подушки за допомогою турбовентиляторів) і електромагнітним способом.

В сучасних безколісних електропоїздах на магнітних підвісках використовуються електромагнітні та електродинамічні підвіски, в основу яких покладено два різних принципи дії – принцип притягання та принцип відштовхування.

БЕЗКОЛІСНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ НА ОСНОВІ ДВОКОНТУРНОЇ МАГ-НІТНОЇ ПІДВІСКИ Бондаренко М.М., доцент; Гусак М.Ю., студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.