На даний час у багатьох провідних країнах світу розробляються нові
перспективні види транспорту, до яких відноситься і безколісний транспорт,
який може використовуватися головним чином для швидкісного наземного
повідомлення, наприклад, у міських транспортних системах.
Безколісний спосіб руху можна здійснити гідродинамічним способом
(створенням повітряної подушки за допомогою турбовентиляторів) і
електромагнітним способом. В сучасних безколісних електропоїздах на магнітних підвісках використовуються електромагнітні та електродинамічні підвіски, в основу яких покладено два різних принципи дії – принцип притягання та принцип
відштовхування.

БЕЗКОЛІСНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ НА ОСНОВІ ДВОКОНТУРНОЇ МАГНІТНОЇ ПІДВІСКИ Бондаренко М.М., доцент; Гусак М.Ю., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".