Під інтерактивним керуванням розуміється таке керування, при якому споживачі в режимі реального часу самі формують завдання швидкості насосної установки. Дана система керування забезпечує до 10% енергозбереження у порівнянні зі системами стабілізації напору. Розробці технологічної частини такої системи присвячена дана стаття.

ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ “ІНТЕРАКТИВНА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ” Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант, Гончаренко О.А., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".