Під інтерактивним керуванням розуміється таке керування, при якому споживачі в режимі реального часу самі формують завдання швидкості насосної установки. Дана система керування забезпечує до 10% енергозбереження у порівнянні зі системами стабілізації напору. Розробці технологічної частини такої системи присвячена дана стаття.

ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ “ІНТЕРАКТИВНА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ” Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант, Гончаренко О.А., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.