ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ “ІНТЕРАКТИВНА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ” Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант, Гончаренко О.А., студент

Під інтерактивним керуванням розуміється таке керування, при якому споживачі в режимі реального часу самі формують завдання швидкості насосної установки. Дана система керування забезпечує до 10% енергозбереження у порівнянні зі системами стабілізації напору. Розробці технологічної частини такої системи присвячена дана стаття.

ТЕХНО-ЛОГІЧНА ЧАСТИНА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ “ІНТЕРАКТИВНА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ” Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант, Гончаренко О.А., студент (pdf)