СУЧАСНІ СИСТЕМИ ПРЯМОГО ПРИВОДУ

Прямий (безредукторний) привод означає відсутність елементів передачі потужності між двигуном і механізмом, що в свою чергу дає переваги переміщення з високою динамікою практично без люфту й високу жорсткість при статичних і динамічних режимах.
Використання в роторі великої кількості магнітних полюсів сприяє створенню високих моментів. Спостерігається тенденція до збільшення розмірів високомоментних двигунів (діаметр деяких моделей уже перевищує 1 метр), разом з тим на ринку також пропонуються двигуни з меншими габаритами.

СУЧАСНІ СИСТЕМИ ПРЯМОГО ПРИВОДУ Коваленко І.О., к.т.н., доц., Агафонова Н.О., студентка, Плиска А.П., студентка(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.