Розглядається задача синтезу регулятора положення в електромеханічних системах (ЕМС) підпорядкованого керування при використанні стандартних налаштувань контурів регулювання змінних. Вважається, що контур швидкості налаштовано на симетричний оптимум (СО), а підпорядкований йому контур регулювання струму – на модульний оптимум (МО). Відомо, що вказані налаштування контурів є традиційними для ЕМС з достатньо великим діапазоном регулювання швидкості, причому регулятори швидкості та струму тут є пропорційно-інтегральними.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ПОЛОЖЕННЯ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПОРЯДКОВАНОГО КЕРУВАННЯ З ТИПОВИМ НАЛАШТУВАННЯМ КОНТУРІВ Приймак Б.І. , к.т.н., ст. викладач, Малько М.П., студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.