В даній роботі буде розглянутий слідкуючий електропривод автоматизованої системи дозування ваги рідкого металу. Найбільш широке використання даний електропривод здобув в ливарній промисловості , а саме в магнітодинамічних насосах рідкого металу, для контролю ваги відлитої дози металу в форму.
В загальному випадку слідкуючий електропривод ваговимірювальної системи представляє собою нуль-балансну схему, що складається з датчика положення, що формує вхідний сигнал, підсилювача, електродвигуна, який відпрацьовує цей сигнал, редуктора та зворотного зв’язку за положенням, що включає профільоване лекало та компенсаційний перетворювач.

СИНТЕЗ КОРЕГУЮЧОГО ПРИСТРОЮ СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДУ З ВРАХУВАННЯМ ГІСТЕРЕЗИСНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ В КОНТУРІ УПРАВЛІННЯ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Худенко В.В.,студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.