В даній роботі буде розглянутий слідкуючий електропривод автоматизованої системи дозування ваги рідкого металу. Найбільш широке використання даний електропривод здобув в ливарній промисловості , а саме в магнітодинамічних насосах рідкого металу, для контролю ваги відлитої дози металу в форму.
В загальному випадку слідкуючий електропривод ваговимірювальної системи представляє собою нуль-балансну схему, що складається з датчика положення, що формує вхідний сигнал, підсилювача, електродвигуна, який відпрацьовує цей сигнал, редуктора та зворотного зв’язку за положенням, що включає профільоване лекало та компенсаційний перетворювач.

СИНТЕЗ КОРЕГУЮЧОГО ПРИСТРОЮ СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДУ З ВРАХУВАННЯМ ГІСТЕРЕЗИСНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ В КОНТУРІ УПРАВЛІННЯ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Худенко В.В.,студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування