В даній роботі буде розглянутий слідкуючий електропривод автоматизованої системи дозування ваги рідкого металу. Найбільш широке використання даний електропривод здобув в ливарній промисловості , а саме в магнітодинамічних насосах рідкого металу, для контролю ваги відлитої дози металу в форму.
В загальному випадку слідкуючий електропривод ваговимірювальної системи представляє собою нуль-балансну схему, що складається з датчика положення, що формує вхідний сигнал, підсилювача, електродвигуна, який відпрацьовує цей сигнал, редуктора та зворотного зв’язку за положенням, що включає профільоване лекало та компенсаційний перетворювач.

СИНТЕЗ КОРЕГУЮЧОГО ПРИСТРОЮ СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДУ З ВРАХУВАННЯМ ГІСТЕРЕЗИСНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ В КОНТУРІ УПРАВЛІННЯ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Худенко В.В.,студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".