МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент

Математичне моделювання є важливим етапом дослідження електромеханічних систем та електропривода, широкі можливості якому надає програма “Simulink”. Додатковий бібліотечний блок “SimPowerSystems”, до складу якого входять моделі електродвигунів, джерел живлення та інших електротехнічних елементів, забезпечує проведення імітаційного моделювання.
Метою роботи є порівняння результатів моделювання режимів роботи асинхронного електропривода, проведеного на основі двох моделей – блоку “SimPowerSystems” (SPS-модель) та структурної схеми з елементів звичайної бібліотеки “Simulink” (S-модель).

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування