МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент

Математичне моделювання є важливим етапом дослідження електромеханічних систем та електропривода, широкі можливості якому надає програма “Simulink”. Додатковий бібліотечний блок “SimPowerSystems”, до складу якого входять моделі електродвигунів, джерел живлення та інших електротехнічних елементів, забезпечує проведення імітаційного моделювання.
Метою роботи є порівняння результатів моделювання режимів роботи асинхронного електропривода, проведеного на основі двох моделей – блоку “SimPowerSystems” (SPS-модель) та структурної схеми з елементів звичайної бібліотеки “Simulink” (S-модель).

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.