МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент

Математичне моделювання є важливим етапом дослідження електромеханічних систем та електропривода, широкі можливості якому надає програма “Simulink”. Додатковий бібліотечний блок “SimPowerSystems”, до складу якого входять моделі електродвигунів, джерел живлення та інших електротехнічних елементів, забезпечує проведення імітаційного моделювання.
Метою роботи є порівняння результатів моделювання режимів роботи асинхронного електропривода, проведеного на основі двох моделей – блоку “SimPowerSystems” (SPS-модель) та структурної схеми з елементів звичайної бібліотеки “Simulink” (S-модель).

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Подача документів

Увага! До 24.07.18 можна подати документи в електронному вигляді на спеціальність 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітню програму підготовки (спеціалізацію)
Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”.

При виникненні питань звертайтесь до нас у консультаційний центр або за телефоном, детальніше тут.