ІДЕЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Формування сигналів завдання системи водопостачання здійснюється на основі непрямого „опитування” споживачів (періодичного вимірювання витрат води).

Тобто, завдання системи в автоматичному режимі визначається її навантаженням.

Якщо при зменшенні швидкості споживачі встановлюють фактичні витрати води більшими, ніж розрахункове значення, то швидкість збільшується пропорційно співвідношенню фактичного і розрахункового значення, в протилежному випадку – зменшується. Отже, споживачі автоматично визначають мінімально-достатню швидкість для задоволення своїх потреб. Якщо споживачі не реагують на зміну швидкості, то вона фіксовано зменшується.

ІДЕЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант, Бабаскін К.І., магістрант (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.