Електромеханічні системи автоматичного керування промислових підйомних установок повинні забезпечувати надійність та безпеку роботи установки, розрахункову продуктивність, високі техніко-економічні показники, необхідну точність зупинки позиціювання, що має дуже важливе значення.
В роботі було проаналізовано вплив факторів, що зумовлюють похибку позиціювання, а також шляхи її зменшення.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НА ТОЧНІСТЬ ПОЗИЦІЮВАННЯ І ПОБУДОВУ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ Димко С.С., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування