ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НА ТОЧНІСТЬ ПОЗИЦІЮВАННЯ І ПОБУДОВУ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ Димко С.С., студент

Електромеханічні системи автоматичного керування промислових підйомних установок повинні забезпечувати надійність та безпеку роботи установки, розрахункову продуктивність, високі техніко-економічні показники, необхідну точність зупинки позиціювання, що має дуже важливе значення.

В роботі було проаналізовано вплив факторів, що зумовлюють похибку позиціювання, а також шляхи її зменшення.

При збільшенні висоти підйому використовують хвостові канати для забезпечення статичної врівноваженості підйомної установки.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НА ТОЧНІСТЬ ПОЗИ-ЦІЮВАННЯ І ПОБУДОВУ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ Димко С.С., студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.