Електромеханічні системи автоматичного керування промислових підйомних установок повинні забезпечувати надійність та безпеку роботи установки, розрахункову продуктивність, високі техніко-економічні показники, необхідну точність зупинки позиціювання, що має дуже важливе значення.
В роботі було проаналізовано вплив факторів, що зумовлюють похибку позиціювання, а також шляхи її зменшення.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НА ТОЧНІСТЬ ПОЗИЦІЮВАННЯ І ПОБУДОВУ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ Димко С.С., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".