У галузі систем керування водопостачанням вітчизняними та зарубіжними науковцями проведено велику кількість досліджень та розробок. Проте, ця інформація носить розрізнений характер, вона недостатньо  систематизована і не дає цілісної картини оцінки напрямків та перспектив подальших досліджень. При систематизації автоматизованих насосних установок можна визначити два основних напрямки рішення цих питань: на основі технологічного керування та на основі застосування електромеханічних систем автоматичного керування. Крім двох вказаних основних напрямків існує “гібридний’’ спосіб, який поєднує методи технологічного керування та на основі електромеханічних систем автоматичного керування.

АВТОМАТИЗАЦІЯ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ З ВІДЦЕНТРОВИМИ НАСОСНИМИ УСТАНОВКАМИ Попович М.Г., проф., дтн., Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.