У галузі систем керування водопостачанням вітчизняними та зарубіжними науковцями проведено велику кількість досліджень та розробок. Проте, ця інформація носить розрізнений характер, вона недостатньо  систематизована і не дає цілісної картини оцінки напрямків та перспектив подальших досліджень. При систематизації автоматизованих насосних установок можна визначити два основних напрямки рішення цих питань: на основі технологічного керування та на основі застосування електромеханічних систем автоматичного керування. Крім двох вказаних основних напрямків існує “гібридний’’ спосіб, який поєднує методи технологічного керування та на основі електромеханічних систем автоматичного керування.

АВТОМАТИЗАЦІЯ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ З ВІДЦЕНТРОВИМИ НАСОСНИМИ УСТАНОВКАМИ Попович М.Г., проф., дтн., Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.