ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ДВИГУНА Сташук Є.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.

ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ДВИГУНА Сташук Є.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.

У всьому світі ведуться активні дослідження тягових електроприводів з новими типами електричних двигунів, в яких визначальне значення має надійність та технологічність. Серед таких двигунів значне місце займають вентильно-індукторні двигуни (ВІД) [1]. Параметри електропривода, зокрема активні опори та індуктивності обмоток двигуна, а також момент інерції можуть змінюватись внаслідок нагрівання двигуна та зміни умов роботи механізму. Також параметри можуть бути неточно обчислені. Це призводить до погіршення заданих показників якості керування електропривода.

ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ДВИГУНА Сташук Є.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.