УДОСКОНАЛЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ КОНВЕЄРУ ВИДАЧІ БАГАЖУ В АЕРОПОРТУ Лутчин В.П., Любенко А.Р., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.

На сьогоднішній день в умовах економічної кризи спостерігається суттєве зниження пасажиропотоку в аеропортах України і зокрема, Києва [1]. Це обумовлює необхідність зменшення витрат на обслуговування пасажирів.

Метою роботи є розробка концепції автоматизованої електромеханічної системи конвеєру видачі багажу в аеропорту, яка дозволить зменшити споживання електричної енергії з розрахунку на одного пасажира.

УДОСКОНАЛЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ КОНВЕЄРА ВИДАЧІ БАГАЖУ В АЕРОПОРТУ Лутчин В.П., Любенко А.Р., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.