СТРАТЕГІЇ КОМУТАЦІЇ ДВОНАПРАВЛЕНИМИ КЛЮЧАМИ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ

Матричні перетворювачі (МП) починають широко використовуватись в приводах змінного струму, оскільки володіють перевагами відносно існуючих рішень на базі стандартних дволанкових перетворювачів частоти, такими як зменшений масогабаритний розмір та збільшений термін служби в результаті відсутності у структурі МП конденсаторів великої ємності, енергоощадність завдяки рекуперації енергії у мережу та корекції коефіцієнта потужності за рахунок алгоритму керування МП. В той же час МП є складними за структурою силових ключів [1] та вимагають спеціальних стратегій комутації двонаправлених ключів [2].

СТРАТЕГІЇ КОМУТАЦІЇ ДВОНАПРАВЛЕНИМИ КЛЮЧАМИ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ Богачова В.Л., студентка, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.