СТРАТЕГІЇ КОМУТАЦІЇ ДВОНАПРАВЛЕНИМИ КЛЮЧАМИ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ Богачова В.Л., студентка, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач

СТРАТЕГІЇ КОМУТАЦІЇ ДВОНАПРАВЛЕНИМИ КЛЮЧАМИ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ

СТРАТЕГІЇ КОМУТАЦІЇ ДВОНАПРАВЛЕНИМИ КЛЮЧАМИ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ Богачова В.Л., студентка, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач

Матричні перетворювачі (МП) починають широко використовуватись в приводах змінного струму, оскільки володіють перевагами відносно існуючих рішень на базі стандартних дволанкових перетворювачів частоти, такими як зменшений масогабаритний розмір та збільшений термін служби в результаті відсутності у структурі МП конденсаторів великої ємності, енергоощадність завдяки рекуперації енергії у мережу та корекції коефіцієнта потужності за рахунок алгоритму керування МП. В той же час МП є складними за структурою силових ключів [1] та вимагають спеціальних стратегій комутації двонаправлених ключів [2].

СТРАТЕГІЇ КОМУТАЦІЇ ДВОНАПРАВЛЕНИМИ КЛЮЧАМИ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ Богачова В.Л., студентка, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач(pdf)

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2018/2019 навчального року


Всього навчається: 166,
з них на бюджеті: 160.
Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

ОголошенняЗвертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.

Партнери