Сучасні електроприводи з електричними двигунами змінного струму являються основою силових тягових установок значної кількості електричних та гібридних транспортних засобів. До них відносяться пасажирські електро- та гібридні автомобілі, засоби міського транспорту – трамваї, тролейбуси, автобуси, потяги метро, а також залізничний електротранспорт. Об’єм перетворюваної енергії силовими електромеханічними системами електротранспорту щорічно збільшується приблизно на 7-10%, кількість транспортних засобів зростає ще в більшому масштабі, розширюється також сфери їх застосування, а об’єм виробництва вимірюється десятками мільярдів доларів США. При цьому в тягових електроприводах використовуються найбільш сучасні технології в сферах напівпровідників, матеріалознавства, комп’ютерної техніки та систем керування. За останнє десятиліття сформувався окремий напрям наукових та технологічних досліджень в галузі електричних тягових систем, що підтверджується значною кількістю періодичних спеціалізованих видань, конференцій (зокрема IEEE), монографічних досліджень.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ: ЧАСТИНА ПЕРША – СИЛОВА ЕЛЕКТРОНІКА Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.