ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ: ЧАСТИНА ДРУГА – ДВИГУНИ ТА СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант

Сучасні електричні тягові системи приводів використовують електричні двигуни для приведення в рух електричних транспортних засобів, а також складні регулюючі пристрої для керування координатами тягового двигуна та транспортного засобу. Ці принципові складові силової установки значною мірою визначають характеристики транспортного засобу в статиці та динаміці, його енергетичну ефективність.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ : ЧАСТИНА ДРУГА – ДВИГУНИ ТА СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.