КОНЦЕПЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НАПІВПРОВІДНИКОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ Пєрвєєв С.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент

Енергоефективність та точність позиціонування є основними вимогами до регульованого електроприводу (ЕП), в основі якого, як відомо, лежать перетворювачі енергії, що побудовані на напівпровідникових елементах.
Саме тому студентам, як майбутнім спеціалістам в області ЕП, необхідно вивчати принципи роботи як окремих напівпровідникових елементів, так і перетворювачів побудованих на них.

КОНЦЕПЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НАПІВПРОВІДНИКОВХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ Пєрвєєв С.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.