ДВОКАНАЛЬНА СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ СУДНА З ГРЕБНОЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКОЮ Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Трайковський О.Ю., магістрант 5 курсу

ДВОКАНАЛЬНА СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ СУДНА З ГРЕБНОЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКОЮ

Гребна електроустановка судна включає основний гребний електропривод [1] та додаткові підрулювальні пристрої, розміщені в носовій і кормовій частині корпуса судна (див. рис. 1). Її завдання полягає у компенсації збурювальних дій – вітрового навантаження, хвилювання і течії, а також у створенні керуючої дії для подолання гідродинамічного опору судна та зусиль інерції.

ДВО КАНАЛЬНА СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ СУДНА З ГРЕБНОЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКОЮ Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Трайковський О.Ю., магістрант 5 курсу(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.