АНАЛІТИЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ МЕЖІ ЗОН ШВИДКОСТІ ВЕКТОРНО КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ З МАКСИМІЗАЦІЄЮ МОМЕНТА ДВИГУНА Приймак Б.І., к.т.н., доц., Романчук Я.В., магістрант

Векторне екстремальне керування асинхронним електроприводом (АЕП) з максимізацією момента двигуна дозволяє досягти високого ступеня використання енергетичних ресурсів асинхронного двигуна (АД) та силового перетворювача і, відповідно, суттєво поліпшити характеристики привода. При такому керуванні стає кращою перевантажувальна здатність, а також істотно поліпшуються динамічні властивості АЕП в області високих швидкостей ротора. На відміну від класичного алгоритму векторного керування [1], де зниження магнітного поля двигуна починається з його номінальної швидкості, при екстремальному керуванні АД ця швидкість є іншою і зазвичай визначається чисельним шляхом [2]. Проте для аналізу характеристик та налаштування параметрів АЕП з екстремальним керуванням корисно мати аналітичний вираз для цієї величини. Цій задачі присвячена дана стаття.

АНАЛІТИЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ МЕЖІ ЗОН ШВИДКОСТІ ВЕКТОРНО- КЕРОВАНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ З МАКСИМІЗАЦІЄЮ МОМЕНТА ДВИГУНА Приймак Б.І., к.т.н., доц., Романчук Я.В., магістрант(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.