ЗАСТОСУВАННЯ НЕЙРОННЇ МЕРЕЖІ ДЛЯ АПРОКСИМАЦІЇ ТИПОВИХ ГІСТЕРЕЗИСНИХ НЕЛІНІЙНОСТЕЙ Бугровий А.А., Демченко М.С., студенти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Штучні нейронні мережі (НМ) належать до перспективних засобів моделювання складних динамічних систем. Вони обробляють інформацію в паралельній формі і дозволяють різко збільшити швидкість обчислень. Тому є актуальною тема застосування НМ для апроксимації типових нелінійних характеристик, що властиві нелінійним автоматичним системам.

ЗАСТОСУВАННЯ НЕЙРОННЇ МЕРЕЖІ ДЛЯ АПРОКСИМАЦІЇ ТИПОВИХ ГІ-СТЕРЕЗИСНИХ НЕЛІНІЙНОСТЕЙ Бугровий А.А., Демченко М.С., студенти, Приймак Б.І., к.т.н., доц. (pdf)