Асинхронні генератори (АГ) знайшли широке застосування в автономних енергогенеруючих електроустановках на основі відновлюваних джерел енергії для живлення споживачів у віддалених районах. Раніше було запропоновано лінеаризовану модель АГ, яка є корисною для аналізу його динамічних характеристик. В даній роботі пропонується верифікувати нелінійну математичну модель АГ в просторі-стану, яка має керуючою дією ємність конденсаторів, а напругу – вихідною координатою.

ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З САМОЗБУДЖЕННЯМ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ КОНДЕНСАТОРНОГО РЕГУЛЯТОРА НАПРУГИ Пушкар М.В., асистент, Нечипоренко О.Б., Трайковський О.Ю., студенти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.