ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА

ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я, д.т.н., проф.

У всьому світі ведуться активні дослідження нових типів електричних машин, в яких визначальне значення має надійність та технологічність. Серед них визначальне місце займають вентильно-індукторні двигуни (ВІД). Перспективи цього напряму досліджень пов’язані з істотним спрощенням конструкції машини та її вартості.

Мета роботи. Метою роботи є покращення показників тягового електропривода шляхом застосування векторно-керованого ВІД з незалежним збудженням.

ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я, д.т.н., проф. ( pdf )

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.