СТАБІЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІШУВАННЯ

Принцип роботи системи електромагнітного підвішування з регульованим електромагнітом постійного струму. Зміна величини зазору δ сприймається датчиком зазоруі подається на вхід системи автоматичного регулювання, яка включає регулятор та керований перетворювач напруги, за допомогою якого регулюється величина МРС котушки електромагніта. При збільшенні зазору ця МРС також збільшується та навпаки. Величина МРС визначає робочий магнітний потік в зазорі та величину тягового зусилля електромагніта.

Актуальність роботи обумовлена затребуваністю методів безконтактного керування положенням у просторі об’єктів різного технологічного призначення за допомогою електромагнітного поля. До таких об’єктів відносяться транспортні засоби з магнітним підвішуванням, прилади з магнітними підшипниками, безконтактні плавильні агрегати та інші.

СТАБІЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІШУВАННЯ Теряєв В.І., доц., Бурлака О.П., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.