Згідно з навчальною програмою дисципліни “Теорія автоматичного керування”, студенти мають оволодіти питаннями, що стосуються усталених режимів роботи систем автоматичного регулювання (САР). На кафедрі АЕМС-ЕП на сьогодні є актуальною побудова стенду для реалізації лабораторної роботи за цією тематикою. Очевидно, що такий стенд доцільно будувати на основі сучасного програмованого контролера. Тому виникає потреба синтезувати цифровий регулятор, реалізація якого буде у контролері.

СИНТЕЗ ЦИФРОВОГО РЕГУЛЯТОРА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ УСТАЛЕНИХ РЕЖИМІВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Сидоренко С.А., Дядечко С.М., магістранти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.