Як відомо з робіт С.В. Ємельянова та В.І. Уткіна, в ковзних режимах системи мають ряд позитивних властивостей, які недосяжні при використанні традиційних неперервних алгоритмів керування. Вперше цей вид руху був застосований в системах при побудові вібраційних регуляторів. В ряді випадків саме під час руху в ковзному режимі реалізується оптимальне керування, при якому досягається мінімум функціоналу якості.

РОЗРОБКА ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ З СИНХРОННИМ ДВИГУНОМ В КОВЗНОМУ РЕЖИМІ Шибіко В.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф. (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.