РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ “РОЗУМНИЙ ДІМ” Мусієнко М.О., Боднар Д.О., магістранти, Король С.В., к.т.н., доц.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ “РОЗУМНИЙ ДІМ”

Системи автоматизації будівель набувають все більшої популярності, адже вони дозволяють підпорядкувати рутинні дії людини, особливості образу життя та вимоги сучасного світу таким чином, щоб людина могла виконувати повсякденні справи у комфортному середовищі, тому вивчення принципів побудови, налаштування, тестування таких систем є актуальними для підготовки фахівців по спеціальності “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ “РОЗУМНИЙ-ДІМ” Мусієнко М.О., Боднар Д.О., магістранти, Король С.В., к.т.н., доц. (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.