ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ Теряєв В.І., доц., Хітько М.А., магістрант

ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Ліфти знайшли широке застосування в різних сферах життєдіяльності людини, тому існує актуальна потреба у розробці та проектуванні ще більш надійних, безпечнихі економічних електроприводівліфтових підйомних установок (ЛПУ).

Постановка задачі дослідження. Вивчення можливості використання лінійного електропривода для ЛПУ. Вибір варіанту конструктивного виконання лінійного електродвигуна. Матеріали досліджень. Традиційні електроприводи ліфтових установок.Звичайно для ліфтів використовують електропривод змінного струму з одношвидкісним і двошвидкісним короткозамкненим асинхронним двигуном.У швидкісних ліфтах застосовується регульований електропривод постійного або змінного струму.

ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРО-ПРИВОДОМ Теряєв В.І., доц., Хітько М.А., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.