КОНТРОЛЕР НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЦИФРОВОГО СИГНАЛЬНОГО ПРОЦЕСОРА TMS320F28023 Андрейчук Д.І., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц., Мацко Б.М., к.т.н., доц.

КОНТРОЛЕР НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЦИФРОВОГО СИГНАЛЬНОГО ПРОЦЕСОРА TMS320F28023

Кількість пристроїв та систем, що потребують наявності у своєму складі контролера, який би здійснював розрахунок закону керування та формував би керуючі сигнали постійно зростає. Ця тенденція поширюється і на недорогі системи, які потребують відповідного економічно виправданого керуючого пристрою.

КОНТРОЛЕР НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЦИФРОВОГО СИГ-НАЛЬНОГО ПРОЦЕСОРА TMS320F28023 Андрейчук Д.І., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц., Мацко Б.М., к.т.н., доц. (pdf)

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.