ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА ЗА ПАСПОРТНИМИ ДАНИМИ Разумов В.А., студент, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.

При розробці законів керування та дослідженні якості керування асинхронних електроприводів постає задача визначення параметрів математичної моделі асинхронного двигуна на основі паспортних даних.

Мета роботи. Порівняння точності визначення параметрів математичної моделі асинхронного двигуна на основі паспортних даних з параметрами, отриманими за довідниковими даними.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ МАТЕМА-ТИЧНОЇ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА ЗА ПАСПОРТНИМИ ДАНИМИ Разумов В.А., студент, Островерхов М.Я., д.т.н., проф. (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.