Сучасною альтернативою електрогенеруючих систем постійної частоти при змінній швидкості первинного валу є векторно-керована асинхронна машина (АМ), яка працює в генераторному режимі. Керування здійснюється по роторному колу, тому потужність, необхідна для керування повним потоком потужності, складає 25-30 % від номінальної, що дозволяє знизити вартість перетворювача напруги. Така система є простішою за типове рішення у конфігурації: синхронний генератор з постійними магнітами, повністю керований випрямляч, ланка постійного струму, інвертор.

АВТОНОМНА ЕЛЕКТРОГЕНЕРУЮЧА СИСТЕМА НА ОСНОВІ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З ФАЗНИМ РОТОРОМ Пересада С.М., д.т.н, проф., Благодір В.О., аспірант, Желінський М.М., магістрант(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.