В навчальній дисципліні “Теорія автоматичного керування” важлива роль відводиться питанням визначення часових і частотних характеристик динамічних ланок та систем автоматичного керування (САК). На сьогоднішній день на кафедрі АЕМС-ЕП є актуальною побудова стенду для виконання лабораторної роботи за даною тематикою. Очевидно, що успішне розв’язання цієї задачі вимагає деталізованого розгляду аспектів практичної реалізації даного стенду.

АСПЕКТИ ПРАКТИЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛАНОК ТА СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Дядечко С.М., Сидоренко С.А., магістранти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.