В навчальній дисципліні “Теорія автоматичного керування” важлива роль відводиться питанням визначення часових і частотних характеристик динамічних ланок та систем автоматичного керування (САК). На сьогоднішній день на кафедрі АЕМС-ЕП є актуальною побудова стенду для виконання лабораторної роботи за даною тематикою. Очевидно, що успішне розв’язання цієї задачі вимагає деталізованого розгляду аспектів практичної реалізації даного стенду.

АСПЕКТИ ПРАКТИЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛАНОК ТА СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Дядечко С.М., Сидоренко С.А., магістранти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.