Ліфти широко використовуються в різних сферах життєдіяльності людини,тому існує потреба в розробці і проектуванні надійних і безпечних електроприводів ліфтових установок. В даний час в ліфтових установках застосовуються електроприводи змінного струму з плавним регулюванням швидкості. В основному використовуються асинхронні електродвигуни з короткозамкненим ротором, що обладнані датчиком зворотного зв’язку по швидкості та які живляться від перетворювачів частоти з мікропроцесорною системою керування. Такі системи надійні, економічні, не потребують частого обслуговування і забезпечують повний захист двигуна. В той же час значним недоліком асинхронних двигунів є їх низька перевантажувальна здатність, тому завдання покращення якості керування електромеханічних систем ліфтових установок є актуальним.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ ПАРАМЕТРІВ Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Бублик М.Г., магістрантка(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.