СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ Шибіко В.С., магістрант, Кудін В.Ф., професор, д.т.н.

СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ

На даний час у багатьох металорізальних верстатах використовуються системи стабілізації зусилля різання. Застосування таких систем дозволяє підвищити якість оброблюваної поверхні та збільшити продуктивність обладнання. Відмітною їх здатністю є складність побудови регуляторів, оскільки при використанні стандартних коректуючих пристроїв, при достатньо високих коефіцієнтах підсилення розімкнутої системи, у контурі стабілізації зусилля різання (КСЗР) виникає коливальний режим. Внаслідок цього, перехідний процес має високу коливальність, що являється неприпустимим при технологічному процесі металообробки.

СИНТЕЗ СУБ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ Шибіко В.С., магістрант, Кудін В.Ф., професор, д.т.н.(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.