СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ Шибіко В.С., магістрант, Кудін В.Ф., професор, д.т.н.

СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ

На даний час у багатьох металорізальних верстатах використовуються системи стабілізації зусилля різання. Застосування таких систем дозволяє підвищити якість оброблюваної поверхні та збільшити продуктивність обладнання. Відмітною їх здатністю є складність побудови регуляторів, оскільки при використанні стандартних коректуючих пристроїв, при достатньо високих коефіцієнтах підсилення розімкнутої системи, у контурі стабілізації зусилля різання (КСЗР) виникає коливальний режим. Внаслідок цього, перехідний процес має високу коливальність, що являється неприпустимим при технологічному процесі металообробки.

СИНТЕЗ СУБ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ Шибіко В.С., магістрант, Кудін В.Ф., професор, д.т.н.(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.