СИНТЕЗ ПОСЛІДОВНОГО КОРЕГУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ НЕМІНІМАЛЬНО ФАЗОВОГО НЕСТІЙКОГО ОБ’ЄКТА МЕТОДОМ ЛАХ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти

В даній роботі розглянемо проблему реалізації синтезу корегувального пристрою немінімально-фазового нестійкого об’єкта методом ЛАХ. Ця проблема є досить актуальною в даний момент, бо у навчальній літературі немає прикладів рішення завдань такого типу.

СИНТЕЗ ПОСЛІДОВНОГО КОРЕГУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ НЕМІНІМАЛЬНО-ФАЗОВОГО НЕСТІЙКОГО ОБ’ЄКТА МЕТОДОМ ЛАХ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти(pdf)

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.