СИНТЕЗ ПОСЛІДОВНОГО КОРЕГУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ НЕМІНІМАЛЬНО ФАЗОВОГО НЕСТІЙКОГО ОБ’ЄКТА МЕТОДОМ ЛАХ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти

В даній роботі розглянемо проблему реалізації синтезу корегувального пристрою немінімально-фазового нестійкого об’єкта методом ЛАХ. Ця проблема є досить актуальною в даний момент, бо у навчальній літературі немає прикладів рішення завдань такого типу.

СИНТЕЗ ПОСЛІДОВНОГО КОРЕГУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ НЕМІНІМАЛЬНО-ФАЗОВОГО НЕСТІЙКОГО ОБ’ЄКТА МЕТОДОМ ЛАХ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.