СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ ТОКАРНОГО ВЕРСТАТУ

Сучасна продукція металообробки потребує високого степеню точності та чистоти обробки поверхні матеріалу. Для досягнення високих показників якості обробки металорізальне обладнання повинно забезпечувати підтримання одного з технологічних параметрів різання на сталому рівні.

Верстати, до структури яких входять системи стабілізації зусилля різання, відрізняються вищим рівнем продуктивності та якістю продукції. При проектуванні систем стабілізації із регулятором технологічного параметру важливою задачею є усунення нелінійності в об’єкті керування, яка являє собою добуток координат швидкостей подачі та приводу головного руху.

Ефективним способом усунення нелінійності в об’єкті керування є лінеаризація зворотним зв’язком за станом Для лінеаризованої системи керування доцільно синтезувати оптимальний стабілізуючий регулятор стану, оскільки оптимальні методи керування забезпечують бажані показники якості перехідних процесів.

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ ТОКАРНОГО ВЕРСТАТУ Колесніченко С.П., ст.викладач.;Пєтухова К.І.,магістрантка(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.