Гідравлічні системи, до яких входять насосні установки, як об’єкти автоматичного керування є досить складними у плані математичного опису. Зазвичай насосні установки описуються нелінійним диференційним рівнянням першого порядку або апроксимуються їх статичними характеристиками. Пакет прикладних програм MATLAB в свою чергу пропонує тулбокс SimHydraulics для розробки гідравлічних мереж. Він містить в собі наглядну бібліотеку гідравлічних блоків, з яких можна складати та досліджувати будь-які складні системи водопостачання.

РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ПЕРЕКАЧУВАННЯ РІДИНИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ SIM HYDRAULICS Бур’ян С.О., асистент, Рімович А.О., Барановська К.В., студенти 4-го курсу(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.