РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Андрейчук Д.І., магістрант

РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА

Ринок електроприводів змінного струму сьогодні пропонує широкий спектр керуючих пристроїв з великою кількістю можливостей та функцій. Але для багатьох механізмів, таких як вентилятори, насоси, механізми побутової техніки, така кількість функцій є надлишковою і негативно позначається на ціні. Звичайне керування за законом U/f = const, такими механізмами, дає відчутне покращення економічних та енергетичних показників. Тому розробка простого і дешевого керованого асинхронного електропривода є актуальним завданням.

РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Андрейчук Д.І., магістрант(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.