МОДЕРНІЗОВАНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО РОБОТА РФ 202м

МОДЕРНІЗОВАНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО РОБОТА РФ 202м Клименко О.А., магістрант, Ковбаса С.М., доцент, к.т.н.

У сучасному світі все більшого розповсюдження набуває тенденція заміни людської праці системами різноманітних роботів та механізмів. Найчастіше це стосується випадків коли потрібно виконувати однотипну, монотонну роботу, або коли умови праці є небезпечними для здоров’я людини. Один з представників промислових роботів є РФ-202м, призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт, входить до складу лабораторного обладнання кафедри АЕМС-ЕП НТУУ «КПІ». Даний робот належить до класу промислових роботів із пневмоприводом, основними перевагами яких є можливість роботи від центральної пневмомагістралі, простота керування та велика питома потужність. Проте застаріла, та в більшості випадків непрацездатна, система керування не дозволяє застосовувати по призначенню РФ-202м, при цьому всі інші складові є працездатними до використання.

МОДЕРНІЗОВАНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО РОБОТА РФ-202м Клименко О.А., магістрант, Ковбаса С.М., доцент, к.т.н.(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.