Сучасні тенденції розвитку автоматизованих електромеханічних систем надають широкий діапазон рішень для різноманітних систем автоматики по відпрацюванню заданих траєкторій. Існує багато складних методів в підході до розв’язку таких типів завдань, які не завжди оправдують вкладених ресурсів, тому розробка систем відпрацювання заданих траєкторій на основі програмованих логічних контролерів (ПЛК) є важливим рішенням для автоматизації технологічних процесів.

Вивчення методів синтезу логічних схем автоматики та основ роботи та програмування ПЛК є необхідним для проектування систем автоматизації на сучасному виробництві і надає перспективи для підвищення кваліфікації студентів спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТРАЕКТОРІЙ НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА ТА ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ Диптан В.В., магістрант, Бур’ян С.О., асистент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.