Сучасні тенденції розвитку автоматизованих електромеханічних систем надають широкий діапазон рішень для різноманітних систем автоматики по відпрацюванню заданих траєкторій. Існує багато складних методів в підході до розв’язку таких типів завдань, які не завжди оправдують вкладених ресурсів, тому розробка систем відпрацювання заданих траєкторій на основі програмованих логічних контролерів (ПЛК) є важливим рішенням для автоматизації технологічних процесів.

Вивчення методів синтезу логічних схем автоматики та основ роботи та програмування ПЛК є необхідним для проектування систем автоматизації на сучасному виробництві і надає перспективи для підвищення кваліфікації студентів спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТРАЕКТОРІЙ НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА ТА ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ Диптан В.В., магістрант, Бур’ян С.О., асистент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.