ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛЕЙНО- КОНТАКТНИХ СХЕМ АВТОМАТИКИ Бур’ян С.О., асистент; Боднар Д.О., Мусієнко М.О.,студенти

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛЕЙНО КОНТАКТНИХ СХЕМ АВТОМАТИКИ

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛЕЙНО КОНТАКТНИХ СХЕМ АВТОМАТИКИ Бур’ян С.О., асистент; Боднар Д.О., Мусієнко М.О.,студенти

На сучасному етапі розвитку автоматизації широке впровадження знайшли програмовані логічні контролери (ПЛК). Дуже зручною мовою програмування ПЛК є мова релейної логіки Ladder Diagram, що базується на релейно-контактних схемах. Тому базою для вивчення основ програмування таких контролерів є основи логічного синтезу дискретних схем автоматики з представленням кінцевих виразів, що описують роботу логічної схеми, у релейно-контактному варіанті. Розробка лабораторного стенду, на якому студенти зможуть збирати та досліджувати релейно-контактні схеми із використанням сучасного обладнання, є актуальною задачею.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛЕЙНО-КОНТАКТНИХ СХЕМ АВТОМАТИКИ Бур’ян С.О., асистент; Боднар Д.О., Мусієнко М.О.,студенти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.