КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЧАСТОТНО-КЕРОВАНИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ НЕЕЛЕКТРИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ Пушкар М.В., асистент, Гончаренко О.А., асистент, Букін Д.В., студент

Асинхронні двигуни завдяки вдалому поєднанню габаритних та технічних характеристик, а також надійності, впевнено посіли чільне місце серед усіх загальнопромислових двигунів, що використовуються на підприємствах і виробництвах. Сучасна промисловість потребує підготовки високоосвічених кадрів, які окрім всього іншого, повинні мати навички роботи з усіма видами електродвигунів, і насамперед з частотно-керованими асинхронними двигунами. В даній статті пропонується концепція створення лабораторного стенду для дослідження асинхронних двигунів, що керуються за допомогою перетворювачів частоти, що буде використовуватися для навчання студентів неелектричних спеціальностей.

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЧАСТОТНО КЕРОВАНИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ НЕЕЛЕКТРИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ Пушкар М.В., асистент, Гончаренко О.А., асистент, Букін Д.В., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.