ГЕНЕРАТОРНІ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ГЕНЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

В останнє десятиліття, в зв’язку з привабливими перспективами використання нетрадиційних і відновлювальних джерел електроенергії, увагу розробників систем генерування електричної енергії привертає проблема підвищення ефективності перетворення механічної енергії первинного рушія, що обертається зі змінною швидкістю валу, в електричну енергію змінного струму.

В останні роки широке поширення отримують системи з застосуванням синхронних генераторів (СГ) та асинхронних генераторів (АГ) з короткозамкненим та фазним ротором. В таких системах стабілізація параметрів електроенергії, що виробляється генераторними комплексами (ГК), покладена на статичні перетворювачі частоти, які забезпечують більш високий ККД генерування, ніж механічні способи передачі, й до того ж вони мають кращі показники регулювання параметрів енергії в динаміці.

ГЕНЕРАТОРНІ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ГЕНЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Діравка В.В. магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.