ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент; Михайлов М.В., студент

ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА

ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент; Михайлов М.В., студент

Електроприводи постійного струму широко застосовуються в промисловості та побутовій техніці. В багатьох випадках в традиційних приводах застосовуються системи керування, виконані на застарілій елементній базі. Модернізація таких електроприводів виглядає економічно ефективним і досить простим рішенням, оскільки двигун (і можливо, силова частина перетворювача) залишаються незмінними.

Реалізація системи керування на новій елементній базі, зокрема, на основі мікроконтролера (МК), дозволяє підвищити точність, надійність, динамічні характеристики системи, а також здійснити інтеграцію приводу у загальну систему автоматизації за допомогою промислових протоколів обміну інформацією (наприклад, Ethernet та EtherCAT).

ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент; Михайлов М.В., студент (pdf)

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2018/2019 навчального року


Всього навчається: 166,
з них на бюджеті: 160.
Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

ОголошенняЗвертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.

Партнери